درباره ما

چشم انداز : سال 1405 برترین موسسه آموزشی جنوب کشور
ماموریت ما : توسعه مهارت و خلق ارزش
نظام ارزشی ما : احترام به ارزش انسان ؛ مسئول و قدردان ؛ کارگروهی ؛ متمایز و متفاوت ، توانگرسازی نوجوانان و فراهم ساختن ذهنی آرام
شعار ما : ارزش بیافرینیم.
هدف ما : خلق و افزایش ارزش زندگی انسانها تا با تاثیر مثبت جهان زیباتری بسازیم

موسسه آموزشی ندای اندیشه بزرگمهر در سال 1395 با هدف خدمت به صاحبان کسب و کار و همچنین راهنمای افراد جویای موفقیت و پیشرفت تاسیس گردید مبنای کار ما بر حول این سخن استوار است : مردم دشمن چیزی هستند که نمی دانند . این سوال ما را در تاسیس یک موسسه آموزشی با این هدف که مهارتهای تمامی افراد را بالا ببریم تا هیچکس به خاطر اینکه مفهومی را نمی داند و یا درک دقیقی از موضوعی ندارد به مخالفت و انتقاد از آن موضوع نپردازد .
ما به این اصل مهم اعتقاد داریم که در پس خلق هر پدیده ای هدفی نهفته است و همچنین به این مهم رسیده ایم که اگر در کاری توانمندی خاصی داریم بر ما واجب است که این توانمندی را به اشتراک بگذاریم و تمام همت خود را به کار ببریم که دنیا را مکان زیباتری تبدیل کنیم .
درباره موسسین :
خانم الهه السادات صفویه فوق دیپلم حسابداری صنعتی که از سال 1379 دفتر فرعی شرکت خدمات بیمه ای ارگ جدید را با مدیریت آقای عباس دهقان زاده در یزد تاسیس نمودند و در طی 10 سال سابقه مدیریت داخلی ، حسابداری و مسئول فروش با همت بالا و تلاشهای آقای دهقان زاده موفق به کسب رتبه های برتر در استان یزد برای این شرکت بودند . از سال 1389 به منظور توسعه بیشتر کسب و کار دفتر فرعی را به دفتر اصلی شرکت خدمات بیمه ای پارس رابین گسترش دادند و به عنوان اولین شرکت درجه یک بعنوان عضو هیات مدیره و سهامدار شرکت خدمات بیمه ای پارس رابین ادامه همکاری دادند ؛ از جمله مسئولیتهای دیگر ایشان در شرکت مسئول فروش و مدیر مالی ، مسئول واحد صدور و مسئول شعبه دانشجو و شعبه کاشانی می باشد که در نهایت به منظور تمرکز در مقوله آموزش ازابتدای سال 1397 همکاری خودر را با شرکت بیمه بعنوان مشاور فروش ادامه و سایر مسئولیت ها را واگذار نمودند .
برگزاری کارگاه های فروش و بازاریابی در زمینه بیمه عمر در سال 1395 ؛ برگزاری همایش فروش و بازاریابی بصورت گروهی و خصوص برای چند شرکت بیمه استان ، برگزاری همایش کارآفرینی و ایجاد شغل جهت مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در اسفند 1396 . تیم سازی و آموزش به نمایندگان بیمه ای ؛ مربی گری در زمینه های غیر بیمه ای و زمینه رشد مهارت فردی به کارآفرینان جوان .
شرکت در صدها سمینار موفقیت و بازاریابی با سخنرانی اساتید ایرانی و استاید مطرح بین المللی از جمله برایان تریسی
مطالعه هزاران کتاب و مصاحبه با افراد موفق در استان یزد .

آقای عباس دهقان زاده فوق لیسانس مدیریت بازاریابی ، مدیر شعبه شرکت خدمات بیمه ای ارگ جدید از سال 1379 الی 1389 ؛ مدیرعامل شرکت خدمات پارس رابین از سال 1389 الی 1395 و رئیس هیات مدیره از سال 1395 تاکنون ، رئیس هیات مدیره شرکت طلوع بازرگانی ایرانیان، نماینده بانک آی دی بی مالزی در ایران ، نماینده شرکت ماد آلمان (کاترپیلار) در ایران موسس مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل (توانا) مشاور فروش و بازاریابی در صنعت ، مدرس حوزه بازاریابی و استراتژیک